Hrčavská čerstvě pražená káva

produkt

Dodává: Vlasta Orešanská / Pražírnička u chalupky

Obec: Hrčava

Region: GÓROLSKO SWOBODA

logo

Další fotografie:

Hrčavská čerstvá káva se praží přímo v Hrčavě ze zelených zrn. Ta jsou do naší republiky dovážena z různých koutů světa, z regionálních rodinných firem pěstujících rozličné odrůdy kávy.

Chuť Hrčavské čerstvé kávy vznikla s pomocí českých, polských a slovenských zákazníků, kdy jsme spolu degustovali různé odrůdy a z kterých jsem vytvořila originální směsi káv. Po asi půlročním hledání správné chutě vznikly směsi Chalupčanka a Chalupčan.

Kávu si pražím v malých dávkách v pražičce. Na pražení používám svůj vyměřený čas a teplotu, která dodá pražené kávě na své originalitě. Každá odrůda je pražená zvlášť, po vychladnutí jsou odrůdy namixované dohromady. Sama si vytvářím nálepky na balíčky, které jsou psány ručně. Balíčky jsou papírového vzhledu, ale jsou přizpůsobeny tomu, aby káva, která ještě po pražení zraje do své jedinečné chutě, nebyla poškozena ani ničím ovlivněna zvenčí. Z balíčku je zřejmé, kde je káva pražená. Každý balíček je jedinečný.

Kontakt na výrobce:

Vlasta Orešanská / Pražírnička u chalupky

739 98 Hrčava 24
tel.: +420 792 449 446

Vyberte si region

mapa regionů

Kam dál

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Smartemailing

Smartemailing
Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.