Medovina

produkt

Dodává: Piotr Nytra, Cieszyński miód

Obec: Cieszyn

Region: GÓROLSKO SWOBODA

logo

Další fotografie:

Medovina Piotra Nytry - Polský tradiční nápoj s obsahem alkoholu asi 16 procent. Nápoj byl vyroben fermentačním procesem po smíchání medu s vodou. Produkt vhodný ke konzumaci za studena i horký. Medovina pochází z včelařství z Godziszowa.

Rodinný včelín Piotra Nytry funguje už víc jak 7 let a vede ho společně se ženou. Zabývají se získáváním nejrůznějších druhů medu, květního pylu, pylu uloženého v buňkách plástu, propolisu. Ručně vytvářejí svíce ze včelího vosku a také kapky propolisu. 

Zabývají se rovněž chovem včelích matek. Mají dva včelíny: stacionární a kočovní. V současné době disponují více než 60 úly. Ty rozmisťují na stanovištích v nejrůznějších místech Mikroregionu. Jedná se o ekologická stanoviště v čistém prostředí. (Lesy v okolí měst Ustróń - Bażanowice - Godziszów - Cieszyn).

Včelí produkty jsou k dostání na webových stránkách, ve firemní prodejně a také na místních jarmarcích a regionálních akcích.

 

Kontakt na výrobce:

Piotr Nytra, Cieszyński miód

Górny Chodnik 12
434 00 Cieszyn
Polsko
tel.: +48 696 828 305

https://cieszynskimiod.pl/

Vyberte si region

mapa regionů

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Asociace malých a středních podniků

Asociace malých a středních podniků

Smartemailing

Smartemailing
Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.