GALLI DISTILLERY s.r.o.

produkt

Dodává: GALLI DISTILLERY s.r.o.

Obec: Dolní Podluží

Region: ČESKOSASKÉ ŠVÝCARSKO

logo

Další fotografie:

portfolio výrobků
Hruškovice
Jabkovice
Lužická bylinná
Růženín

Rodinný  rukodělný ovocný lihovar a pěstitelská pálenice navazující na 15-ti letou tradici vyrábí v Dolním Podluží  na pomezí Českosaského Švýcarska a Lužických hor ovocné destiláty a likéry. Certifikát regionální značky získali na tyto produkty:

LUŽICKÁ BYLINNÁ, JABLKOVICE, HRUŠKOVICE a nově RŮŽENÍN

 

LUŽICKÁ BYLINNÁ 25% - Příroda je pro nás lékárnou, stvořenou k našemu prospěchu. Nepřeberná paleta bylin, kterou nám příroda nabízí, byla i pro nás inspirací vytvořit bylinný likér lahodné chuti a kousek té přírodní lékárny přenést do vašich domovů. Pro náš likér jsme použili 11 druhů bylin. Meduňku lékařskou, mátu peprnou, plicník, měsíček lékařský, puškvorec obecný atd..  Výběr jsme volili tak, abychom blahodárné účinky bylin rovnoměrně rozložili po celém těle. Prostě ta nejlepší tečka po lahodném jídle.

 

JABLKOVICE 45% - je vyrobena z jedné odrůdy Spartan. Zdrojem plodů byla Polabská nížina na Litoměřicku. Přeji všem zakusit tu omamnou vůni, která se line z palírny při destilaci jablkovice. Jako bychom se znovu vrátili v čase do doby zpracování čerstvých plodů. Svěží vůně a chuť jablkového destilátu vám vykouzlí úsměv na tváři.

HRUŠKOVICE 45% - je vyrobena z odrůd hrušek Boscova lahvice, Konference a Williamsova. Zdrojem plodů pro tento destilát byla Polabská nížina na Litoměřicku a okolí Děčína. Hrušky jsme ručně odstopkovali, podrtili, nechali řádně prokvasit a výsledkem je čistý jemný hruškový destilát.

RŮŽENÍN 30% - je vyroben z červených plodů keře šípkové růže (Rosa canina) a propojen z Jablkovicí. K dochucení byl použit kořen echinacei, skořice a pomerančová kůra. Opět vše bez použití umělých barviv, aromat a dochucovadel.

 

Likéry a ovocné destiláty  si můžete zakoupit např. na našem E-shopu  a v síti prodejen uvedených na našich webových stránkách KDE KOUPÍTE.

Naši síť prodejních míst budeme postupně rozšiřovat.

Sledujte nás také na našem Facebooku a Instagramu.

Kontakt na výrobce:

GALLI DISTILLERY s.r.o.

Dolní Podluží 330
407 55 Dolní Podluží
ČR
tel.: +420724332466

http://www.gallidistillery.cz

Zdeněk Kohout

Radka Pifková

Vyberte si region

mapa regionů

Kam dál

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Smartemailing

Smartemailing
Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.