Rybí delikatesy

produkt

Dodává: TILAPIA s.r.o

Obec: Tábor

Region: TOULAVA

logo

Další fotografie:

Rybí delikatesy bez kostí a bez zápachu. Není to zázrak ani kouzlo, ale sbíráním zkušeností se nám to podařilo. Nabízíme uzený filet bez kosti, rybí tatarák, rybí šunku, rybí tlačenku, rybí klobásky, rybí párky, rybí sekanou, rybí točeňák, rybí játra v oleji a spoustu dalších lahůdek. Kromě klasických výrobků nabízíme i řadu pro děti, která je bez přidatných látek (bez éček), bez lepku a se sníženým obsahem pouze kuchyňské soli.

Vedle tepelně opracovaných výrobků je možné v naší prodejně v Táboře zakoupit i čerstvý filet s kůží nebo bez kůže, opět bez kosti, rybí kostičky nebo rybí vnitřnosti. Kvalita a čerstvost našich jedinečných rybích produktů je pro nás prioritou! Jako jedni z mála nabízíme veškerou naši produkci pouze v chlazeném stavu, nic nevyrábíme ze zmrzlého masa, ale vždy z čerstvého.

Tilapia s.r.o. je moderní společnost stojící na čistě rodinných základech. Z malé soukromé zpracovny, kde se tradice receptur, záludnosti chovu ryb a zpracovatelských dovedností dědila přes 3 generace tak vznikla firma, která se od roku 2015 věnuje chovu sladkovodních teplomilných ryb v uzavřených recirkulačních rybochovných zařízeních. Vodu čerpáme z vlastního vrtu a ohřev vody zajišťuje bioplynová stanice. Chováme sumečka afrického a tilápii nilskou, původem z afriky, narozené na jihu Čech.

Produkty a výrobky jsme se rozhodli nabízet pod vlastní značkou Happy Fish, která již v názvu a grafickém pojetí odkazuje na naši lásku a pozitivní přístup k tomuto oboru podnikání.

 

Kontakt na výrobce:

TILAPIA s.r.o

Sídlo

Tržní 274
390 01 Tábor
tel.: 777788530

https://www.rybybezkosti.cz

Adresa provozovny

Erbenova 563/9
390 02 Tábor

Vyberte si region

mapa regionů

Kam dál

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Smartemailing

Smartemailing
Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.