Inkousty Inkebara

produkt

Dodává: Dušan Prachař

Obec: Čiměř

Region: VYSOČINA

logo

Další fotografie:

České inkousty Inkebara jsou vyráběny ručně  v Čiměři, kousek od Třebíče.

Při jejich vývoji jsou kladeny nejvyšší nároky na dva základní parametry. Na barvu a na komfort při psaní. V nabídce najdete inkousty Inkebara mnoha barev. Jsou na vodní bázi a jsou přátelské k vašemu peru či štětci. Mimo vodu neobsahují žádná rozpouštědla, žádné oleje, líh, toxické látky, ani živočišné složky. Jsou vodou ředitelné a mezi sebou jsou volně mísitelné. Můžete tak experimentovat s vlastními barvami a odstíny.
Naše inkousty na papíře zasychají dostatečně rychle, aby nedocházelo k jejich rozmazávání. Stopa je hladká, přesná a nerozpíjí se. Pero po papíře příjemně klouže a píše velice lehce. Uzavřené pero nezasychá a nepotřebuje rozepisovat před každým použitím. Dají se použít i pro brushpen.

Mají normální odolnost proti vlhkosti, ve vodě jsou stále rozpustné. Lze je použít bezpečně na každodenní psaní perem, na kaligrafii, perokresbu a podobně. Máme i několik variant inkoustů pro různé techniky tvorby a pro různé typy papírů.

Kontakt na výrobce:

Dušan Prachař

Čiměř 1
675 01 Čiměř
Česká Republika
tel.: 776818883

http://www.inkebara.cz

Dušan Prachař

majitel
telefon: 776818883

Vyberte si region

mapa regionů

Kam dál

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Smartemailing

Smartemailing
Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.