Masné výrobky trvanlivé fermentované

produkt

Dodává: Řeznictví Stejskal s.r.o.

Obec: Chotěboř

Region: VYSOČINA

logo

Naše firma Řeznictví Stejskal s.r.o. vyrábí asi 150 druhů vlastních uzenářských výrobků. Používáme původní receptury, z nichž velká část pochází ještě z dob Františka Stejskala staršího. Ve výrobcích nepoužíváme žádné náhražky ani drůbeží separáty, které zajistí laciné, ale nekvalitní výrobky. Naše výrobky jsou vhodné pro bezlepkovou dietu. V současné době zaměstnáváme 23 zaměstnanců. Maso a uzeninu pravidelně rozvážíme chladícím autem do obchodů, restaurací, škol, školek, nemocnice a do domova pro seniory.

Chotěbořská prodejna má rozsáhlé zázemí a chladírny. Velkou výhodou je vlastní bourárna a výrobna za obchodem, kde maso zpracováváme, a tak je v prodejně maso a uzenina vždy čerstvá. Naše výrobna je vybavena moderními řeznicko-uzenářskými stroji. Máme i vlastní zrací komoru trvanlivých salámů, a tak může nabídnout i vlastní lovecký salám, který zvítězil v soutěži regionální potravina Kraje Vysočina 2013 ve skupině za fermentovaný výrobek.

V roce 2008 firma získala podporu z EU a tak mohla proběhnout přestavba a přístavba jejího provozu, aby splňovala veškeré veterinární a hygienické normy. V listopadu v roce 2012 jsme otevřeli prodejnu v Havlíčkově Brodě. Společně s pekárnou Vilém s.r.o., tam prodáváme čerstvé pečivo, maso a své vlastní výrobky.

Hlavním mottem našeho snažení je spokojený zákazník. Tajemství úspěchu je dělat obvyklé věci neobvykle dobře.

Kontakt na výrobce:

Řeznictví Stejskal s.r.o.

Krále Jana 275
583 01 Chotěboř
Česká Republika
tel.: 602642031

https://www.reznictvi-stejskal.cz

František Stejskal

majitel
telefon: 602642031

Vyberte si region

mapa regionů

Kam dál

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Smartemailing

Smartemailing
Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.