Selské víno vyráběné tradiční metodou

produkt

Dodává: Rodinné vinařství Pavel Husák

Obec: Nesvačilka

Region: BRNĚNSKO

logo

Další fotografie:

Víno vyráběné z odrůd Müller Thurgau, Veltlínské zelené, Solaris, Chardonnay, Pálava, Tramín červený, Muškát moravský, Neuburské, Hibernal, Cabernet Cortis, Ryzlink rýnský, Svatovavřinecké, Zweigeltrebe a jejich kupáže.

Naše vinařství se oficiálně zrodilo v roce 2011 s cílem přinést zákazníkovi víno, které v sobě ponese život, jiskru a příběh jedinečného terroir. Do tohoto příběhu se při péči o keře révy zapojují všechny generace. S láskou k přírodě, kterou vštěpujeme i našim nejmladším, oživujeme tradiční obhospodařování vinic, kde do práce zapojujeme i koně.

Naše vinice čítající přes 15 000 keřů se nachází na malebném jižním svahu v trati Vinohrádky-Kaple ve vinařské obci Těšany, která spadá do Velkopavlovické vinařské podoblasti. Nad vinicemi se nachází blahodárný vodu zadržující les s kaplí Panny Marie Pomocnice křesťanů, pod nimi pak vodní nádrž a v jeho okolí vzácná fauna i flora.

Kontakt na výrobce:

Rodinné vinařství Pavel Husák

Nesvačilka 69
664 54 Nesvačilka
tel.: 725 843 055

https://vino-husak.cz

Pavel Husák, Dis.

Vyberte si region

mapa regionů

Kam dál

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Smartemailing

Smartemailing
Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.