Masné tepelně opracované a uzené výrobky z Vysoké

produkt

Dodává: Farma Kozí hrádek

Obec: Hustopeče nad Bečvou

Region: MORAVSKÁ BRÁNA

logo

Další fotografie:

Celkem u nás vyrábíme 145 druhů mléčných a masných výrobku, tyto jsou uvedeny v příloze

Výrobky se dají rozdělit na několik skupin a to šunky, kdy vyrábíme klasickou uzenou, z dušených třeba ořechová baronka, či mandlovka nebo debrecínka.

Další skupinou jsou klobásy a párky, u nás můžete ochutnat klasiku a to Pájovu klobásu, paprikovou, či jehněčí. Z párků mohu vzpomenout grilovací či špekáčky.

Potom jsou to různá uzená masa, paštiky a mnoho dalšího.

Firmu vlastní tři majitelé Ladislav Kollár, Stanislav Kollár a Petr Graca. Náplní jejich činnosti je chov koz, ovcí, krav a prasat včetně mangalic, a také drůbeže a výroba kvalitních mléčných a masných výrobků Preferují seriózní přístup k zákazníkům jak novým, tak stávajícím a o ten se snaží stále. Oficiálně podnikají od ledna roku 2012, kdy byl pan Stanislav Kollár zapsán do evidence zemědělských podnikatelů. Zaměření zemědělské výroby mají na: Živočišnou výrobu zahrnující chov hospodářských a jiných zvířat či chov hospodářských zvířat k tahu, Produkci chovných a plemenných zvířat a využití jejich genetického materiálu, Úpravu, zpracování a prodej vlastní produkce zemědělské výroby.

Základní surovinou pro výrobu masných výrobku je vepřové a hovězí maso, které pochází od místních chovatelů.  

Farma kozí hrádek se hrdě hlásí k regionu, kde majitelé žijí.  Proto logo farmy obsahuje Věž, která odkazuje na městys Hustopeče nad Bečvou, místo kde žijí a hospodaří. A kozičky, které symbolizují farmu, zelená barva pozadí symbolizuje svěží pastviny.

Snažíme se nabídnout poctivou chuť venkova. Prioritou je návrat ke kořenům, a proto žadatelé vyrábějí podle receptů našich předků a vrací se k hodnotám, které nám zanechali. Cílem výrobců je, aby naše děti věděly, že kozy patří na venkov a nejsou jen v zoo, kráva není fialová a nedává čokoládu, ale mléko, jak vlastně vypadá živé prasátko a že slepička snáší vajíčko. To je jejich přesvědčení a snaha, a proto má každý otevřeny dveře na jejich farmu, zvláště pak děti.  Mnohdy si připadáme jako malá ZOO a těší nás, když dětem přijde naproti telátko, když se děti radují, když kravka olízne jazykem a oni zjistí že je drsný, když jehňata skáčou po spícím prasátku.                     

Chov zvířata výroba probíhá vždy s šetrností a s ohledem k životnímu prostředí.

Kontakt na výrobce:

Farma Kozí hrádek

Vysoká
753 66 Hustopeče nad Bečvou
tel.: +420 776 116 146
tel.: +420 774 069 964

Vyberte si region

mapa regionů

Kam dál

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Smartemailing

Smartemailing
Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.