Flancky

produkt

Dodává: Flancky

Obec: Opava

Region: OPAVSKÉ SLEZSKO

logo

Další fotografie:

Flancky
Vertikální pěstírna
Příprava krabiček
Příprava krabiček
Nerušit, klíčím!
Přehled flancek

Jsme rodinná firma z Opavy a zabýváme se pěstováním výhonků. Jsou to mladé rostlinky, které po 7-12 dnech sklidíme a čerstvé dodáme rovnou ke konzumaci. V této fázi růstu výhonky obsahují mnohonásobně více hodnotných živin a vitamínů ve srovnání s dospělou rostlinou. Jsou vhodnou součástí každodenního jídelníčku. V naší vertikální pěstírně pro vás celoročně pěstujeme 13 druhů výhonků, při stejné teplotě, světlu a vlhkosti a při minimální spotřebě vody. Mezi nejoblíbenější patří mohutné a křupavé výhonky slunečnice oblíbené pro svou oříškovou a jemně nahořklou chuť, výhonky hrášku jsou proslulé svou výraznou nasládlou chutí, štiplavou a jemně sladkou chuť poskytnou výhonky hořčice, výhonky ředkviček odrůd Rambo a Red Rose jsou charakteristické svou pikantní chutí, která každému jídlu dodá svěží šmrnc. Zajímá nás, co vám chutná, a tomu přizpůsobíme nabídku.

Naše výhonky dodáváme domácnostem ve výdejních okénkách, ale také do restaurací, kaváren i školních jídelen, kde doladí vzhled i chuť vašich jídel k dokonalosti.

Ochutnejte tyto malé rostlinky s ohromnou silou a skvělou chutí i vy!

Kontakt na výrobce:

Flancky

Jasmínová 27
746 01 Opava
tel.: +420 777 948 199

https://www.flancky.cz

Alena Fischerová

Vyberte si region

mapa regionů

Kam dál

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Smartemailing

Smartemailing
Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.