Med a medové výrobky z Lovečkovic

produkt

Dodává: Včelařství Tomáš Lisec

Obec: Lovečkovice

Region: ČESKÉ STŘEDOHOŘÍ

logo

Další fotografie:

Více druhový, chutný a kvalitní med z Českého středohoří.

Med je v nabídce květový, pastový, lipový, medovicový, ochucený med s lyofilizovaným ovocem (malinami, borůvkami, jahodami, šípky, zázvorem nebo skořicí). Med se prodává ve sklenicích 680 nebo 950 g.

Ochucené pastové medy jsou vyráběny z prvního květového medu, přičemž se do něj vmíchává kvalitní lyofilizované ovoce nebo skořici. Vzniká tak jedinečný produkt, který lze použít pro přípravu zdravé snídaně, na ochucení nápojů, či mlsat jen tak ze sklenice. Produkt je oblíbený především u dětí. Ochucené medy jsou k dostání ve sklenicích o 325 g.

Medovina je vyráběna přírodní cestou, bez použití aromat a jiných dochucovadel. Medovina zraje nejméně rok a půl. Nabízena je v půllitrových lahvích. Jedná se o výborný, poctivý produkt. V nabídce je ve variantách - bylinná, levandulová, černý bez, skořicová.

Ořechy v medu – vlašské, lískové, mandle, para nakládané do vlastního medu.  Jak již název napovídá, jedná se o různé druhy ořechů, které jsou naloženy v medu. Aby byly ořechy jemné a vláčné, leží v medu nejméně jeden měsíc. Sklenice o hmotnosti 340 – 370 g. 

Kontakt na výrobce:

Včelařství Tomáš Lisec

Lovečkovice 64
411 45 Úštěk
tel.: +420 601 373 059

Vyberte si region

mapa regionů

Kam dál

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Smartemailing

Smartemailing
Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.