Speciální edice

produkt

Dodává: MACHAČ – MALOKAPACITNÍ JATKA s.r.o.

Obec: Mořkov

Region: BESKYDY

logo

Další fotografie:

Tatínkova klobása
Tatínkova paštika

Trvanlivé masné výrobky firmy Machač – Řeznictví a uzenářství vycházejí z místních tradic výroby a uchovávání masa a masných výrobků. Výrobky mají vysoký obsah masa, skvělou chuť i vůni, jsou prosty jakýchkoliv chemických přísad, konzervantů, náhražek a zahušťovadel – obsahují výhradně kvalitní základní suroviny.

Všechny produkty této řady jsou vyrobeny z masa z vlastní porážky dobytka od prověřených chovatelů z našeho regionu, což zaručuje maximální čerstvost výchozí suroviny. Jsou vyrobeny poctivě, tradičními postupy bez konzervantů, jakýchkoliv náhražek a chemických přísad, s vysokým obsahem masa. „Tatínkova paštika“ je delikatesní paštika z pečeného vepřového masa a jater, „Tatínkova klobása“ je Machačova valašská klobása zavařená ve slaném nálevu a „Tatínkova vepřovka“ je vepřové maso ve vlastní šťávě. Díky šetrné sterilizaci při vysoké teplotě v autoklávu a volbě praktického skleněného obalu mají tyto výrobky dlouhodobou trvanlivost, přitom je možné je pohodlně skladovat při pokojové teplotě (např. ve spíži). Výrobky této řady mají výbornou a plnou masovou chuť i vůni. Díky zvolenému tvaru sklenice a vkusnému grafickému provedení etikety je celkový vzhled výrobku elegantní, moderní a svěží, podtrhující exkluzivitu a poctivost obsahu.

Poklady z regionů - naše nákupní galerie

Kontakt na výrobce:

MACHAČ – MALOKAPACITNÍ JATKA s.r.o.

Výrobna

U Školky 696
742 72 Mořkov
tel.: 777 731 734

https://www.machac.eu

Tomáš Macháč

majitel

Prodejní místa:

https://www.machac.eu/prodejny

Vyberte si region

mapa regionů

Kam dál

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Smartemailing

Smartemailing
Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.