Perníčky

produkt

Dodává: Soňa Stašková-Velecká

Obec: Uherské Hradiště - Míkovice

Region: TRADIČNÍ VÝROBEK SLOVÁCKA

logo

„Perník se stal přirozenou součástí i potřebou v mém životě. Je potřebou vyjádřit lásku, poděkování. Běh roku je rozmanitý a perníky se tematicky mění podle období. Doplňuju je o motivy, jejichž formy zhotovuju podle vlastních návrhů - například panenka, koník, kočárek, anděl a čert,“ říká Soňa Stašková – Velecká.

Pro perníky Soni Staškové – Velecké je typická červenobílá kombinace, červená podmalba štětcem, bílé zdobení polevou. Velikonoční perníčky jsou naopak typické svou žlutou a zelenou podmalbou s bílým zdobením a tradičními velikonočními či jarními motivy. Styl zdobení si Soňa Stašková- Velecká vypracovala a ustálila v posledních letech. Hlavní představou bylo a je, aby její práce byla jasně rozpoznatelná. Zdobení je jednoduché, musí být v rovnováze s podmalbou a vše musí působit čistě. Poslední formu zdobení, kterou zařadila ke svému perníku, je textilní aplikace.

Perníčky můžete objednat na tel. 774 826 852

Kontakt na výrobce:

Soňa Stašková-Velecká

Uherské Hradiště - Míkovice
tel.: 774826852

Vyberte si region

mapa regionů

Kam dál

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Smartemailing

Smartemailing
Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.