Květový a lesní med

produkt

Dodává: Květoslav Šeda

Obec: Zlechov

Region: TRADIČNÍ VÝROBEK SLOVÁCKA

logo

Další fotografie:

„Lásku k přírodě a ke včelám jsem získal už v útlém dětství, a to díky svému otci a dědečkovi. Díky nim se naše rodina zabývá včelařením už od roku 1953,“ objasňuje Květoslav Šeda rodinnou tradici, kterou předává i svým synům.

V současnosti se Květoslav Šeda spolu se svými syny stará přibližně o 80 včelstev, s nimiž zjara kočuje k významným hospodářským plodinám. Díky tomuto postupu dosahuje produkce medu špičkové kvality, a to jak květového, tak lesního (medovicového). Po četných prosbách okolních včelařů se začal věnovat také chovu a distribuci mladých matek a tvorbě včelích oddělků pro začínající včelaře. Těm rád předává své zkušenosti, dobře ví, že pokud chce udržet svá včelstva ve výborném zdravotním stavu, musí být zdravá i včelstva okolních včelařů.

Kromě vynikajícího medu se v posledních letech věnuje Květoslav Šeda i výrobě jiných včelích produktů, převážně tedy oceňované medoviny.

Kontakt na výrobce:

Květoslav Šeda

Zlechov
tel.: 776333956

Vyberte si region

mapa regionů

Kam dál

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Smartemailing

Smartemailing
Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.