Květový med z Popovic

produkt

Dodává: Blanka a Karel Zelinkovi

Obec: Popovice

Region: TRADIČNÍ VÝROBEK SLOVÁCKA

logo

„Včelařství se věnujeme od roku 1998. Naše stanoviště je u lesa nedaleko obce Popovice. Navázali jsme na tradici chovu včel založenou někdy kolem poloviny minulého století Antonínem Knotem. Na počátku jsme ale měli jen několik málo včelstev a jejich chov byl pouze koníčkem. S přibývajícími zkušenostmi se však počet včelstev rozrostl a nyní usilujeme o vybudování soběstačného hospodářství,“ říkají Blanka a Karel Zelinkovi.

Důraz kladou na prvotřídní kvalitu svého medu a stoprocentní zdravotní stav včelstev. V roce 2009 a 2010 získali za svůj med v soutěži pořádané Českým svazem včelařů a Výzkumným ústavem včelařským Zlatou medaili a certifikát Český med. Oba manželé jsou aktivními členy Českého svazu včelařů, Základní organizace Uherské Hradiště, v níž zastávají funkci jednatelů. Ke včelaření a lásce k přírodě vedou i své dvě dcery. Na včelnici několikrát do roka také pořádají přednášky pro žáky mateřských i základních škol.

Kontakt na výrobce:

Blanka a Karel Zelinkovi

Popovice
tel.: 608416046

Vyberte si region

mapa regionů

Kam dál

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Smartemailing

Smartemailing
Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.