Pekařské a cukrářské výrobky

produkt

Dodává: Kateřina Hrubá

Obec: Opava

Region: OPAVSKÉ SLEZSKO

logo

Další fotografie:

Kateřina Hrubá se pečení věnuje už od malička. Umí upéct běžné pečivo i nejrůznější speciality. Naprosto však propadla koláčům a medovníkům, které si už léta pochvaluje nejen její rodina, ale také její přátelé a známí. Od domácího pečení tak byl jen krůček k vybudování vlastní provozovny a rozšíření sortimentu.  

Při pečení svatebních a tlačených koláčů, stejně jako medovníků, si Kateřina zakládá na regionálním původu a kvalitě vstupních surovin. Ty tedy odebírá od lokálních farmářů a výrobců. Díky tomu může zaručit právě kvalitu a čerstvost každé složky, což se pozná na celkové vynikající chuti.

Navíc za roky praxe Kateřina vypilovala recepty na koláče bez laktózy i bez lepku, takže jsou ideální pro celiaky, osoby s alergií na lepek nebo pro ty, kteří chtějí mlsat zdravěji. V bezlepkovém provedení nabízí také medovník, se kterým si vychutnáte skvělou chuť medu, oříšků a karamelu.

Kontakt na výrobce:

Kateřina Hrubá

Ratibořská 77
747 05 Opava
tel.: +420 723 551 852

https://kolackyodkacky.cz

Vyberte si region

mapa regionů

Kam dál

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Asociace malých a středních podniků

Asociace malých a středních podniků

Kudy z nudy

Kudy z nudy

Smartemailing

Smartemailing

Donoři

Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.