Přírodní sirupy, pečené čaje a džemy

produkt

Dodává: Monika Makovičková

Obec: Vnorovy

Region: SLOVÁCKO REGIONÁLNÍ PRODUKT

logo

Další fotografie:

„Už ani nevím kde, jsem poprvé ochutnala domácí bezový sirup. Okamžitě jsem si tu chuť zamilovala a začala zkoušet, jak ho vyrobit sama doma. Pár let trvalo, než jsem svůj bezový sirup dovedla k dokonalosti, aby byl přesně podle mých představ. Následně jsem začala zkoušet i jiné bylinky a ovoce,“ přibližuje svou životní dráhu Monika Makovičková.

Postupem času svůj sortiment rozšířila ještě o pečené čaje a džemy s vysokým ovocným podílem až 75 %. Své sirupy vyrábí z čerstvých bylinek, ovocné sirupy ze 100% ovocné šťávy, kterou míchá s bylinkami. Nepřidává žádná chemická barviva ani umělá sladidla. Největší odměnou za poctivou práci je pak to, když slyší, že lidem chutná.

Certifikát má na: Levandulový sirup, Zázvorový sirup, Citrónový sirup, Pomerančový sirup se zázvorem, Grepový sirup se zázvorem, Jahodový sirup, Sirup z červené řepy, Okurkový sirup, Pečený čaj z citrusových plodů a zázvoru a Jahodový džem.

Kontakt na výrobce:

Monika Makovičková

Májová 336
Vnorovy
tel.: 776777234

https://http://www.kapkaprirody.eu/

Vyberte si region

mapa regionů

Kam dál

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Smartemailing

Smartemailing
Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.