Domečky HanaBo design

produkt

Dodává: Hana Bořecká

Obec: Moravské Knínice

Region: BRNĚNSKO

logo

Další fotografie:

Mám ráda českou přírodu, krásno kolem sebe, venkov, tradice, útulnost domova, rukodělné tvoření a kreativitu, proto jsem jako dekoratérka a designérka založila autorskou značku HanaBo design.

Pod touto značkou vytvářím mimo jiné dřevěné domečky k dekorování domova i zahrady. Aktuálně nabízím domečky dvou typů, a to malované a gravírované. Ať malované nebo gravírované, vždycky je každý kus originál, nepoužívám žádnou šablonu ani žádnou formu, razítka .., vždy je vše ručně tvořené a podle vlastní fantazie. Malované mají motiv domku nebo chalupy s okýnky, plaňkovým plotem, trávou, gravírované mají rostlinné motivy, luční květy, bylinky apod.

Působí velmi romanticky, jemně, rustikálně a vkusně, jsou vhodné i jako milý dárek.

Všechny domečky jsou ošetřené speciálním sprejem - tzv zafixované, nebo zalakované nástřikem proti povětrnostním vlivům, takže se dají použít i venku. Jejich využití je tedy „multifunkční“ ve smyslu doma např na parapetě, na komodě … v zimní zahradě, nebo venku na balkoně, na terase, v aranžmá u zádveří, v záhonu... apod. Výrazněji působí v sadě např dvou kusů.

Kontakt na výrobce:

Hana Bořecká

Na Hrázi 260
664 34 Moravské Knínice
tel.: 606 044 923

https://www.hanaborecka.cz/

Vyberte si region

mapa regionů

Kam dál

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Smartemailing

Smartemailing
Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.