Mléčné výrobky

produkt

Dodává: TAURUS, družstvo

Obec: Protivanov

Region: MORAVSKÝ KRAS

logo

Další fotografie:

TAURUS HORSKÝ SÝR

Horský sýr pocházející z oblasti Drahanské vrchoviny. Je vyráběn z mléka, které pochází z vlastního chovu krav farmy TAURUS. Jedná se o český tvrdý sýr z plnotučného pasterovaného kravského mléka. Doba zrání je minimálně 9 měsíců. Použití - sýrové talíře, k přípravě fondue, do sýrových omáček, k zapékání nákypů a gratinovaných jídel. Doporučená vína - bílá typu Ryzlink rýnský, Chardonnay, Sylvánské zelené, Pálava; červená mladá ovocitá typu Svatovavřinecké, Frankovka

TAURUS PASTEVECKÝ SÝR

Pastevecký sýr pocházející z oblasti Drahanské vrchoviny. Je vyráběn z mléka, které pochází z vlastního chovu krav farmy TAURUS. Jedná se o český tvrdý sýr z plnotučného pasterovaného kravského mléka. Doba zrání je minimálně 2 měsíce. Použití - sýrové talíře, k přípravě fondue, do sýrových omáček, k zapékání nákypů a gratinovaných jídel. Doporučená vína - bílá typu Sylvánské zelené, Veltlínské zelené; červené typu Modrý Portugal, Rulandské modré, růžové sekty.

TAURUS SALAŠNICKÝ SÝR

Salašnický sýr pocházející z oblasti Drahanské vrchoviny. Je vyráběn z mléka, které pochází z vlastního chovu krav farmy TAURUS. Jedná se o český tvrdý sýr z plnotučného pasterovaného kravského mléka. Doba zrání je minimálně 5 měsíců. Použití - sýrové talíře, k přípravě fondue, do sýrových omáček. Doporučená vína - bílá typu Veltlínské zelené, Ryzlink rýnský, Rulandské bílé, červená typu Zweigeltrebe, Modrý Portugal, Rulandské modré.

TAURUS JOGURTOVÉ PODMÁSLÍ

Jogurtové podmáslí pochází z oblasti Drahanské vrchoviny. Je vyráběno jako vedlejší produkt při výrobě másla - z mléka, které pochází z vlastního chovu krav firmy TAURUS. K dispozici je v balení 0,5l a 1l.

TAURUS JOGURTOVÝ NÁPOJ

Jogurtový nápoj pochází z oblasti Drahanské vrchoviny a je vyráběn z mléka, které pochází z vlastního chovu krav firmy TAURUS. Jedná se o český výrobek z plnotučného pasterovaného kravského mléka obsahující jogurtové kultury. K dostání je v balení 0,5l a 1l.

TAURUS JOGURT

Jogurt pochází z oblasti Drahanské vrchoviny. Je vyráběn z mléka, které pochází z vlastního chovu krav firmy TAURUS. Jde o český výrobek z plnotučného pasterovaného kravského mléka. Balení - 200 g, 400 g.

TAURUS ČERSTVÉ MÁSLO

Čerstvé máslo pochází z oblasti Drahanské vrchoviny. Je vyráběno mechanickým zpracováním smetany, z mléka pocházející z vlastního chovu krav firmy TAURUS. Složení - mléčný tuk, voda, mléčná sušina

 

 

Kontakt na výrobce:

TAURUS, družstvo

adresa sídla

Prostějovská 175
798 48 Protivanov
tel.: 734 256 618

http://www.taurusdruzstvo.cz/

Bc. Michal Klváček

sýrař
telefon: 734 256 618

Vyberte si region

mapa regionů

Kam dál

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Smartemailing

Smartemailing
Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.