Matóšuv malinový ráj

produkt

Dodává: Matouš Pírek

Obec: Olomouc

Region: HANÁ

logo

Další fotografie:

„Matóšuv malinový ráj“: výrobky z malin pěstovaných u Olomouce, sbíraných i ošetřovaných ručně, pouze přírodními produkty: kompostem, granulovanými slepičinci, ale také výluhem z kopřiv nebo  žížalího kompostu. Etikety jsou minimalistické, navrženy s co nejmenší spotřebou materiálu a s ohledem na recyklovatelnost sklenic. V jednoduchosti je krása.

Výrobky: Matóšuv malinový džem: vyráběn ručně a na jeho výrobu je potřeba 73g čerstvých malin na 100g výrobku, je tedy opravdu samá malina. Další přísadou je cukr, který slouží jako konzervant a želírovacím prostředkem je jablečný pektin vyráběný v České republice. 

            Matóšuv malinový sirup: vyráběn ručně, další podstatnou složkou je cukr, který slouží jako konzervant, voda a jako konzervant také kyselina citronová, protože sirup obsahuje veškerou dužinu.

            Matóšuv pečený čaj: vyráběn ručně. Kromě našich vynikajících malin obsahuje také hrušky a jablka z Hané, převážně od menších pěstitelů. Konzervantem je i zde cukr a jako koření pouze mletá skořice (tu ještě na Hané nevypěstovali). Vodu zde nehledejte! Tekutost je dána šťavnatostí ovoce.

            Matóšuv mošt jablko-malina: obsahuje převážně jablečný mošt z hanáckých jablíček a dochucen je naší malinou. Hledali jsme optimální poměr sladké a kyselé chuti. Mošty jsou šetrně pasterovány, neobsahují žádné cukry či konzervanty.

Matóšovy čerstvé maliny: jsou jednoduše vynikající čerstvé maliny sbírané a vybírané ručně.                Původ surovin použitých ve výrobcích: kyselina citronová a jablečný pektin – mimo region, cukr – z regionu i mimo region, veškeré ovoce je z Hané. 

Kontakt na výrobce:

Matouš Pírek

Polívkova 341/9b
Olomouc
tel.: 732963748

https://www.jedlytruhlik.cz

Matouš Pírek

telefon: 732963748

Vyberte si region

mapa regionů

Kam dál

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Smartemailing

Smartemailing
Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.