Český produkt s.r.o. - chráněná dílna

produkt

Dodává: Český produkt s.r.o. - chráněná dílna

Obec: Náměšť nad Oslavou

Region: VYSOČINA

logo

Loupané brambory - Loupaná zelenina
Společnost ČESKÝ PRODUKT s.r.o. byla založena jako sociální podnik, jehož snahou je zapojit do výrobního procesu zdravotně znevýhodněné pracovníky.

Naším cílem je zajistit pro naše zákazníky kvalitní regionální produkty do jejich stravovacích zařízení. Zabýváme se výrobou a prodejem loupaných brambor, loupané kořenové zeleniny, loupané cibule a prodejem brambor konzumních.

Klademe důraz na kvalitu našich produktů, proto co nejvíce využíváme plodiny vypěstované našimi farmáři. Jedná se hlavně o brambory vypěstované v České republice, které bez jakékoliv chemické úpravy připravujeme pro naše odběratele.

Čerstvě naloupanými brambory a jinou zeleninou každý den zásobujeme například nemocnice, domovy pro seniory, lázeňské domy, vojenské útvary, menzy, školní i soukromé jídelny, hotely, restaurace.

Spolupracujeme s kraji a městy, které mají zájem, aby do jejich organizací (základních a mateřských škol, domovů pro seniory, nemocnic atd.) putovaly kvalitní české brambory bez chemických konzervantů.

Aktuálně se orientujeme na kraje Jihomoravský, Zlínský a Vysočinu.

Preferujeme dlouhodobou spolupráci.

Oslovujeme všechny, kteří už nechtějí před použitím studovat odkud pochází a co všechno obsahují suroviny, které vaří pro své děti, žáky, pacienty, zákazníky, hosty atd.

Vařte i Vy bez obav z chemie, stabilizátorů, pyrosiřičitanů, vařte každý den z čerstvých kvalitních českých surovin.

Spolehlivost, flexibilita, zkušenosti a celoroční garance kvality a ceny!

Kontakt na výrobce:

Český produkt s.r.o. - chráněná dílna

Vicenice u Náměště 157
675 71 Náměšť nad Oslavou
tel.: +420 602 542 345

https://www.brambory.cz/

Radek Juřena

jednatel
telefon: +420 602 542 345

Vyberte si region

mapa regionů

Kam dál

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Smartemailing

Smartemailing
Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.