České Hobby Špagáty

produkt

Dodává: Lenka Sýkorová

Obec: Velké Popovice

Region: ZÁPRAŽÍ

logo

Další fotografie:

České Hobby Špagáty vznikají díky ořezům krajů látek – materiál získáváme z textilky v Čechách. Materiál je vhodný pro XXL háčkování a pletení – bavlněné proužky látky se používají pro výrobu pufů, koberečků, podsedáků, pelíšků pro mazlíčky, výrobu šperků apod. Zbytky proužků používají např. švadlenky při výrobě oblečení, dekoratérky při výrobě dekorací, zahradníci pro přivazování rostlinek – materiál má prostě široké uplatnění, dá se zpracovat každý centimetr tohoto materiálu. Materiál je pevný a odolný, různé barvy mají různou pružnost. Dostupnost barev je sezónní. Špagáty se ručně namotávají do 100m klubíček.

Lektorka Lenka Sýkorová pořádá pravidelně kreativní kurzy (denní i večerní, pro děti, dospělé nebo i společné tvoření rodičů s dětmi)  v nově otevřené Kreativní dílničce ve Velkých Popovicích -  Multifunkčním objektu na adrese Velké Popovice, Smetanova 235. Termíny kreativních dílniček najdete na adrese: https://dilnicka.elpopo.cz

Kontakt na výrobce:

Lenka Sýkorová

Smetanova 57
251 69 Velké Popovice
https://bambulky.elpopo.cz/

Lenka Sýkorová

Vyberte si region

mapa regionů

Kam dál

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Smartemailing

Smartemailing
Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.