Mléčné dobroty Baby JAGY

produkt

Dodává: Gabriela Janebová - Sýrárna Jaga

Obec: Libice nad Cidlinou

Region: POLABÍ

logo

Další fotografie:

Sýrárna JAGA se nachází přibližně 4 km od Poděbrad v Libici nad Cidlinou. U nás si přijde na své každý, kdo má rád sladké i slané. Zakoupit zde můžete jogurty řeckého typu bílé či ochucené, smlsnete si na výborných kefírech, po ochutnání našeho lahodného tvarohu budou nadšené všechny maminy a babičky. Náš tvaroh se totiž skvěle hodí na pečení či přípravu pomazánek, je vykapaný přes sýrařskou plachetku a je krásně tuhý. Za vyzkoušení určitě stojí ochutnat i tzv. dezerty Baby JAGY - do pěny vyšlehaný tvaroh s jogurtem, zvolit si můžete mezi širokou škálou nabídky variant, mezi nimi i bezlepková novinka. Milujete-li sýry, pak určitě neváhejte a dorazte ochutnat.

Všechno pro Vás vyrábí Gabriela Janebová, alias Baba JAGA. Sýry tu můžete koupit čerstvé přírodní nebo ochucené kořením. Pochutnáte si i na přírodních zrajících lisovaných sýrech, nabídku rozšiřují i pařené sýry zrající v chladu, či plísňový sýr "Princ Velen". Za zmínku jistě stojí poněkuď neokoukané zboží jako jsou například jogurtové Labnehové lisované kuličky v oleji, jogurtové marinády na maso, či salátové zálivky. Do oleje nakládám i naše čerstvé sýry a jsou mezi zákazníky velice oblíbené. V nabídce nechybí ani módní záležitost - sýr na pánev/grilování/obalování. Tento sýr ale není všeobecně známé Halloumi (za studena nepoživatelné...), nýbrž jiná receptura, při jeho výrobě se sýřenina nevaří v syrovátce a tento sýr si tak zachová svou smetanovost a výbornou chuť.

Výrobky ze Sýrárny JAGA je možné zakoupit přímo přes výdejní okénko od pondělí do neděle 9-20 hod. Nakoupit u mě můžete i na farmářských trzích v okolí, jezdím prodávat do Čelákovic, Šestajovic, Nymburka, Kolína a Kutné Hory. Občasně jedu i na pořádané jarmarky a slavnosti v blízkém okolí. Všechny informace naleznete na FB profilu sýrárny.

Baba JAGA získala 3.misto v celostátní soutěži Živnostník roku 2022 ve Středočeském kraji a získala i titul Srdcař roku 2022 ve Středočeském kraji.

Kontakt na výrobce:

Gabriela Janebová - Sýrárna Jaga

Severní 391
289 07 Libice nad Cidlinou
tel.: +420 607 715 136

https://syrarnajaga.cz/

Gabriela Janebová

telefon: 607 715 136

Vyberte si region

mapa regionů

Kam dál

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Smartemailing

Smartemailing
Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.