Sójové svíčky HYPNOSIA s esenciální vůní

produkt

Dodává: HYPNOSIA - Radka Blažková

Obec: Čeladná

Region: BESKYDY

logo

Další fotografie:

Jsme milovníci vůní, esenciálních olejů a pomalého života. Vyrábíme ručně kvalitní svíčky z přírodních surovin. Používáme výhradně rostlinné vosky a esenciální oleje prémiové kvality. Při naší práci klademe důraz nejen na precizní zpracování našich produktů, ale také na šetrný přístup k životnímu prostředí.

Jsme přesvědčeni, že příroda vytváří dokonalé tvary, vůně a barvy. Proto jsme vsadili na přírodní suroviny. Používáme sójový vosk z kontrolovaného zemědělství a esenciální a přírodní vonné oleje prémiové kvality. Využili jsme kreativního přístupu upcyclingu a jako skleničku na svíčku jsme zvolili použitou láhev od vína. Druhý dech jí hezky ručně dává česká sklárna, která vše vyrábí s radostí a láskou k řemeslu. Bydlíme v Beskydech a pohled na některé kopce byl v posledních pěti letech opravdu smutný. Lesy jsou těžce zasaženy kůrovcem. Chceme pomoct. Koupíte svíčku a zasadíte tak jeden strom. Z prodeje každé svíčky přispějeme 10 Kč na obnovu lesů v Beskydech.

Kontakt na výrobce:

HYPNOSIA - Radka Blažková

Čeladná 684
tel.: 608919222

https://www.hypnosia.cz

Radka Blažková

Vyberte si region

mapa regionů

Kam dál

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Smartemailing

Smartemailing
Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.