Piva Tahoun

produkt

Dodává: JL Stream, s.r.o. - Pivovar Tahoun

Obec: Všejany

Region: POLABÍ

logo

Další fotografie:

Jedním z kroků našeho podnikatelského záměru bylo vybudování pivovaru ve Všejanech, který umožní velkou rozmanitost ve výrobě piva. Dalším krokem bylo otevření moderní restaurace s nabídkou plnou pochutin k pivu i rodinných pokrmů. Nápojový lístek naší restaurace se pyšní zejména nabídkou vlastního piva uvařeného přímo v Pivovaru Tahoun, nebo vlastní limonádou.

Vaříme pravidelně čtyři základní druhy piva v různé stupňovitosti ve výtoči. Naši vlajkovou lodí je světlý spodně kvašený ležák Tahoun, dále máme v nabídce i svrchně kvašená piva jako je například naše Poklidná APA. Během roku vaříme také různé pivní speciály, třeba Australskou IPU a nebo Náladový Irský Stout.

Naší snahou je vybudovat příjemné „na pohodičku“ prostředí, které je dostupné pro všechny. Koncept vychází také z toho, že Všejany jsou v Polabské nížině kde je ideální rovina pro milovníky cyklistiky. Byli bychom rádi, kdyby se Pivovar Tahoun stal jakýmsi průsečíkem na  trasách, odkud budou cyklisté vyrážet, nebo projíždět po přilehlé cyklostezce a ve Všejanech si udělají zastávku na posezení a odpočinek, dají si dobré pivo a oběd před další cestou.

Mimo to je v Pivovaru Tahoun možnost pořádání všelijakých akcí pro všechny věkové skupiny. Obec Všejany již tradičně pořádá setkávání seniorů, různé akce pro děti. Také se ve Všejanech pravidelně pořádá Mistrovství České republiky v přetahování lanem, které může být nyní zpříjemněno pořádným pivem a osvěžující Tahounovou limonádou.

V našem pivovaru máme nyní prostor pro pořádání různých kulturních a společenských večerních akcí jako jsou oslavy narozenin, svatby, firemní školení, přednášky s promítáním, sledování sportovních přenosů na velkoplošných obrazovkách, koncerty se zajištěním dopravy hostů a mnohem více. Vytáhněte svou partu na pivo, které je opravdové a jídlo, které vás potěší. Přijďte si k nám odpočinout, což je ostatně i hlavní myšlenkou Pivovaru Tahoun.

Kontakt na výrobce:

JL Stream, s.r.o. - Pivovar Tahoun

Hlavní 58
294 43 Všejany
tel.: 603 437 578

https://www.pivovartahoun.cz

Vyberte si region

mapa regionů

Kam dál

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Smartemailing

Smartemailing
Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.