Aroma kameny z hájenky pod Kletí

produkt

Dodává: Lenka a Petr Konfrštovi

Obec: Křemže

Region: ŠUMAVA

logo

Další fotografie:

Lenka a Petr jsou od léta 2022 manželé. Petr je vystudovaný lesní inženýr, aktuálně hajný na jižní straně Kleti. Lenka od dětství milovala kytky. A protože se narodila ve znamení kozoroha, potřebovala vytvořit nějaké, které neuvadnou. Tak se na svět dostaly naše kamenné (nejen) květiny–aroma kameny.

Aroma kámen je revoluční odpařovač vonných esencí, který vám přinese úžasný zážitek z vůní vašich oblíbených esenciálních olejů. Tento ručně vyráběný produkt je nejen krásnou dekorací pro váš interiér, ale také šetrným řešením pro životní prostředí.

Aroma kámen funguje bez ohně a elektriky, čímž uchovává veškeré léčivé a relaxační účinky esenciálních olejů. Unikátnost Aroma kamene spočívá v jeho materiálu - 98% čistém vápenci a přírodním opálu, který jsme vyvinuli pomocí tradičních i nejmodernějších metod práce s nerosty. Složení nyní patentujeme. Díky tomu si můžete být jisti, že každý jednotlivý kus je originál. Díky ruční výrobě v malých sériích si může každý vybrat podle svého vkusu, chuti na barvy i preferovanému stylu barevnosti interiéru.

Kontakt na výrobce:

Lenka a Petr Konfrštovi

Lhotka 36
382 03 Křemže
tel.: +420 608 808 378

https://www.kouzelna-zahrada.eu

Vyberte si region

mapa regionů

Kam dál

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Smartemailing

Smartemailing
Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.