Pražená výběrová káva Kávesso

produkt

Dodává: Vojtěch Pressfreund

Obec: Čkyně

Region: ŠUMAVA

logo

Další fotografie:

 

Pražírna Kávesso vznikla na základě nezměrné touhy objevovat krásu a rozmanitost kávy. To se takhle občas povede, že hlava rodiny pořídí popkornovač a rozhodne se v něm upražit první várku kafe - a svět kávy nás jako celou rodinu právě v tento moment pohltil. Začali jsme bádat dál, investovali do první domácí pražičky (dali ji jméno Evžen), četli různé kvalitní i méně kvalitní informace o tom, jak kávu z nevábně aromatického zeleného zrna proměnit v nápoj, bez něhož si jen těžko představit každodenní život. Přesto všednost je pravý opak toho, co by měl člověk při pití kvalitní kávy vnímat. Naše pojetí kávy spočívá v zdokonalování jednotlivých pražících profilů s cílem vyzdvihnout to nejlepší co v sobě každý druh výběrové kávy má. Je to takový nekonečný běh s trochou alchymie a vášní pro řemeslo, kterému se věnujeme již čtvrtým rokem. Za tu dobu jsme upražili hodně kafe, nespočetněkrát ho ochutnali, ujišťovali jsme se o tom, že to co nasypeme do sáčku, je tím nejlepším možným výsledkem naší práce. Až potom jsme s pojízdnou kavárnou projeli asi půl republiky a hodně kávomilcům kávu připravili blízko jejich domovinám. Zároveň se snažíme používat udržitelné zdroje, proto naše pražírna užívá výhradně energii získanou ze solárních panelů. 
 
Pakliže byste měli zájem ochutnat námi praženou kávu třeba s tóny jahod, čokolády, lískového oříšku, tmavého karamelu, černého rybízu nebo jen "čistě hořkou", neváhejte nás kontaktovat na telefonním čísle 773 935 609. Preferujeme kontakt se zákazníkem, proto je třeba domluvit se, jak kávu připravujete doma, aby byla pražena přímo na míru právě Vám.
 

 

 

Kontakt na výrobce:

Vojtěch Pressfreund

384 81 Čkyně 345
tel.: +420 773 935 609

https://www.kavesso.cz

Vyberte si region

mapa regionů

Kam dál

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Smartemailing

Smartemailing
Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.