Za studena lisované oleje

produkt

Dodává: Farma Markových

Obec: Únanov

Region: ZNOJEMSKO

logo

Další fotografie:

Rostlinné oleje lisujeme ze semen vypěstovaných na naší farmě v Únanově. Jedná se o semena máku modrého, ostropestřce mariánského, světlice barvířské, lnu olejného, slunečnice roční a řepky olejky. Všechny plodiny pěstujeme v katastrech Znojemského okresu způsobem šetrným k přírodě. Na naší farmě hnojíme kompostem, přednostně využíváme biologické přípravky na ochranu rostlin a chemické přípravky pouze nejde-li jinak. Za náš přístup k okolní krajině jsme byli oceněni v roce 2019 v programu Pestrá krajina Zlatou medailí.

Oleje lisujeme ve vlastní lisovně při teplotě maximálně 35-38°C. Díky nízké teplotě lisování si olej uchovává svoji typickou chuť, barvu a vůni daných semen a především veškeré obsažené vitamíny a minerály příznivé pro vaše zdraví. Jedná se o čistě přírodní produkt, nefiltrovaný, pouze sedimentovaný bez použití rafinace a stabilizátorů. Je důležité oleje uchovávat v temnu, chladu a spotřebovat do půl roku.

Kontakt na výrobce:

Farma Markových

671 31 Únanov 12
https://farmamarkovych.cz

Vyberte si region

mapa regionů

Kam dál

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Smartemailing

Smartemailing
Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.