VARNSDORFSKÉ UZENINY

produkt

Dodává: Varnsdorfské uzeniny s.r.o.

Obec: Varnsdorf

Region: ČESKOSASKÉ ŠVÝCARSKO

logo

Další fotografie:

VARNSDORFSKÉ UZENINY

  • Klobása Menčíkova podkova

  • Tlačenka světlá

  • Salám Lužičan

 

Tato skupina mastných a voňavých výrobků z VARNSDORFSKÝCH UZENIN právem nese označení Českosaské Švýcarsko regionální produkt. Jsou vytvářeny léty vyzkoušenými originálními recepturami.

Při výrobě klobásy, tlačenky a salámu dochází především k rukodělné a precizní práci se surovinou. Maso pro výše uvedené výrobky je  nejprve rozbouráno, upraveno, tříděno, vymícháno a plněno. Jednotlivé kroky při výrobě vyžadují  především odpovídající technologické postupy, řemeslnou zručnost a znalost v oboru.

 

Menčíkova podkova – tato klobása je vyrobena na základě originální receptury VARNSDOFSKÝCH UZENIN z pečlivě vytříděného kvalitního masa. Výrobek je podmanivé a chuťově vyvážené masové chuti. Jedná se o ručně vázaný výrobek, který neobsahuje žádné náhražky ani přidané látky.

 

Tlačenka světlá – je vyráběna z vybraných částí vepřové plece a zadních kolen. Kvalitu výrobku potrhuje její delikátní chuť vařeného masa a koření. Použité maso do tlačenky dává vyniknout mozaice na řezu. Postup výroby, použité suroviny a ingredience vycházejí z tradičních receptur řeznických mistrů.

 

Lužičan –  tento salám je vyroben na základě originální receptury VARNSDOFSKÝCH UZENIN z vytříděných částí vepřového masa, které je mělněno na odpovídající zrnitost. Postup uzení a zasušení u tohoto výrobku je specifický. Metoda tepelného zpracování dodává výrobku požadované aromatické a chuťové vlastnosti.

 

PŘEJEME DOBROU CHUŤ!

Varnsdorfské uzeniny s.r.o.

Kontakt na výrobce:

Varnsdorfské uzeniny s.r.o.

Výchorní 160
407 47 Varnsdorf
ČR
tel.: 412 371 938

https://www.instagram.com/p/CeNZlJQtdaK/

Miroslav Petr Skokan

jednatel
telefon: 602 191 290

Vyberte si region

mapa regionů

Kam dál

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Smartemailing

Smartemailing
Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.