Šité látkové výrobky z Kouřimi

produkt

Dodává: Jaroslava Ahnelová

Obec: Kouřim

Region: POLABÍ

logo

Další fotografie:

V naší dílně šijeme neustále. V nabídce toho máme opravdu spoustu – např. povlaky, tašky, zástěry a zástěrky, látkové sáčky, levandulové polštáře a polštářky, srdíčka, kytičky, kapsičky, aj – tedy spousty potřebných a užitných výrobků.

 Poslední dobou jsem se vrhla i na oblečení pro děti a dospělé. Z oděvních látek šijeme čepice, nákrčníky, čelenky, sukně, tepláky, aj.

Snažíme se využít každý centimetr látky a nic nevyhodit, takže i ze zbytečků šijeme gumičky do vlasů, srdíčka a pachtworkujeme. Dále recyklujeme staré oblečení a dáváme mu nový život. Takto si u nás můžete koupit vyrobenou tašku či kabelku z džínoviny a jiných materiálů… Látky vybíráme převážně od českých výrobců nebo alespoň dodavatelů. Občas se svými výrobky vyrážím i na trhy.

Našívám také sezonní výzdobu a dekorace – zajíčky, slepičky, vajíčka, zvonečky, stromečky, dýně. Vše je vyráběné s láskou a péčí aneb kdo si hraje nezlobí.

V naší dílně nabízíme také opravy a úpravy oblečení, výměny zipů, šití povlaků, zkracování oděvů a šití záclon a závěsů. Vše dle předchozí domluvy.

Těším se na viděnou!

Otevírací doba: 08:00 – 12:00 a 14:00 – 17:00 hod./ každý den a sobota 08:00 – 11:00 hod.

Kontakt na výrobce:

Jaroslava Ahnelová

Jájina dílna - Galanterie

Mírové náměstí 122
281 61 Kouřim
tel.: 728 918 871


Jaroslava Ahnelová

Vyberte si region

mapa regionů

Kam dál

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Smartemailing

Smartemailing
Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.