Hudební nástroje

produkt

Dodává: Harmonie zvuku

Obec: Račice-Pístovice

Region: MORAVSKÝ KRAS

logo

Další fotografie:

Přináším hudbu zpět do rukou lidí. S mými nástroji zažijete, že každý může tvořit krásu a harmonii. Je úžasné sledovat proměny lidí při hraní. Stačí chvilička a malí či velcí, mladí i staří se doslova rozzáří, když slyší vlastní hudbu. Radost pohledět! A poslechnout!

Vyrábím české lidové (háčkové) harfy, kalimby a zvonkohry. Háčková harfa je zázračný objev pro nadšence i profesionály – oproti té orchestrální je dostupná cenou, velikostí i  technikou hry. Kalimba je intuitivní nástroj, který rozehraje i letitého ne-hudebníka. A vleze se takřka do kapsy. Zvonkohry s posláním přináší harmonii domovům i třeba studánkám.

V mé domácí dílně v Pístovicích vznikají řemeslné nástroje z lokálních dřevin, na které může hrát každý (a téměř všude). Rád splňuji sny o muzicírování nejen tím, že dodávám špičkové nástroje, ale i tím, že podporuji začátečníky v prvních hudebních krůčcích. Kromě výroby se totiž zabývám i muzikoterapií a… rád hraji.

Kontakt na výrobce:

Harmonie zvuku

Pístovice 128
683 05 Račice-Pístovice
https://harmoniezvuku.cz

Tomáš Jarošek

telefon: 777609479

Vyberte si region

mapa regionů

Kam dál

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Smartemailing

Smartemailing
Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.