Low Carb dezerty

produkt

Dodává: Veronika Mrocková - Mlsání bez výčitek

Obec: Studénka

Region: MORAVSKÉ KRAVAŘSKO

logo

Další fotografie:

Společná cesta mě a mé kamarádky a vlastně celý příběh začal před 4 lety. Tehdy si moje kamarádka Pavlína chtěla objednat narozeninový dort pro svého malého syna. Ten však trpěl alergií na bílkovinu kravského mléka. V té chvíli nastal téměř neřešitelný problém u místních cukrářů. Všichni cukráři ji odmítli s tím, že je to příliš velká zodpovědnost, péct pro tak malé dítě. Pavlína si musela poradit, vyzkoušela několik receptů a nahradila některé suroviny jinými. Nakonec dort synovi upekla sama. A možná i ta radost v dětském oku ji podnítila k dalšímu kroku, a tak se začala více zajímat o problematiku potravinových alergií. A tak se zrodil nápad dělat radost sladkými dobrotami všem, kdo mají nějaké potravinové omezení.

Před dvěma lety jsme si otevřeli živnost pod názvem „Mlsání bez výčitek“ (pod tímto názvem nás můžete také najít na sociální síti Facebook). Pečeme s láskou pro všechny, kdo mají jak dietní omezení ve formě nesnášenlivosti lepku, intoleranci laktózy, abkm, aip - autoimunitní onemocnění, pro diabetiky, ale také pro všechny, kdo se rozhodli jít cestou životního stylu low carb či vegan. Naprostá většina surovin, které používáme pro výrobu dobrot, je v biokvalitě. Ve většině případů pečeme (vlastně i tak trochu nepečeme) na zakázku. A takhle náš příběh pokračuje až do dnešních dnů...S neustálým úsměvem na tváři vás srdečně zdraví Veronika a Pavlína

Kontakt na výrobce:

Veronika Mrocková - Mlsání bez výčitek

Kunín 291

Bartošovice - Hukovice 71
742 13 Studénka
tel.: 723 186 724

Vyberte si region

mapa regionů

Kam dál

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Smartemailing

Smartemailing
Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.