Maková zmrzlina z Beskyd a švestkový sorbet se slivovicí

produkt

Dodává: Poctivá zmrzlina z Beskyd - Bc. Tomáš Romanovský

Obec: Frenštát pod Radhoštěm

Region: BESKYDY

logo

Další fotografie:

Před několika lety jsme se rozhodli, že chceme druhým nabídnout poctivou řemeslnou zmrzlinu. Začali jsme studovat historii zmrzliny, způsoby výroby a vnímat rozdíle mezi špatnou, lepší a výbornou zmrzlinu. Naši zmrzlinu děláme s láskou, z kvalitních čerstvých surovin a podle tradičních italských receptů. Díky propojí s Beskydami Vám nabízíme exkluzivní makovou zmrzlinu z Beskyd a švestkový sorbet se slivovicí.

Řemeslná maková zmrzlina z Beskyd je připravená z kvalitních místních surovin. Mléko a mák nakupujeme od místních farmářů. Sorbet je vyráběn řemeslným způsobem z výběrových vyzrálých švestek odrůdy domácí velkoplodá švestka, doplněn domácími povidly a slivovicí destilovanou z místních švestek v místní palírně. Zmrzliny jsou bezlepkové a sorbety bez mléka. Naše zmrzliny najdete ve vybraných místních obchůdcích, restauracích i prodejním automatu v Kunčicích pod Ondřejníkem. Prodáváme i na akcích v naše stánku.

Kontakt na výrobce:

Poctivá zmrzlina z Beskyd - Bc. Tomáš Romanovský

Provozovna

Školská čtvrť 1259
744 01 Frenštát pod Radhoštěm
tel.: 776 127 483

https://www.poctivazmrzlina.cz

Vyberte si region

mapa regionů

Kam dál

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Smartemailing

Smartemailing
Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.