Mléčné výrobky

produkt

Dodává: Alois Mejsnar

Obec: Kunčice nad Labem

Region: KRKONOŠE

logo

Další fotografie:

Sýry z domací farmy Mejsnar

Takto se představuje Rodinná farma Mejsnar:

Nacházíme se v klidném prostředí podkrkonošských hor ve vesnici Kunčice nad Labem. Po roce 1991 jsme navázali na tradici zemědělského hospodaření naší rodiny. Stejně jako naši předci paseme na podkrkonošských pastvinách skot.
Mléko, které nám krávy dávají, neprodáváme do mlékárny, ale zpracováváme v naší faremní mlékárně. Vzhledem ke způsobu výroby, kterým mléko zpracováváme, můžeme svým zákazníkům nabízet pravé „selské“ mléčné výrobky. Sortiment výrobků se skládá z pasterovaného mléka, kefíru, čerstvého smetanového sýra čtyř různých příchutí a tvarohu.

Mléko podle nás patří do skla, jak tomu bylo dříve. Proto prodáváme své tekuté mléčné výrobky ve vratných skleněných lahvích. Jsme rádi, že tak zbytečně nepřispíváme k produkci obtížně zpracovatelných odpadů, jako jsou plastové láhve.
Aby byla naše služba zákazníkům kompletní, rozhodli jsme se provádět prodej našich mléčných výrobků rozvozem zákazníkům „až do domu“. To znamená, že si každý zákazník může nakoupit naše mléčné výrobky přímo u svého domu, kam mu je přivezeme rozvozovými vozy.

Svou činnost však nechápeme pouze jako výrobu potravin. Zemědělství je pro nás životním stylem lidí, kteří pracují s přírodou. Při každodenní práci se snažíme pochopit její zákonitosti tak, abychom ji svojí činností nepoškozovali. Naopak, cílem naší práce je zachovat krajinu, ve které společně žijeme, kulturní, čistou a krásnou. Děkujeme všem budoucím a stávajícím zákazníkům, že nám svojí přízní umožňují tuto činnost provádět.

Ceník:

Plnotučné mléko 1 l,: 25,-  
Ovocný nebo čokoládový jogurt 250 ml,: 17,-  
Jemný tvaroh 250 g,: 25,-  

Kontakt na výrobce:

Alois Mejsnar

Kunčice nad Labem 54
543 71 Kunčice nad Labem
tel.: (+420) 499 431 192
tel.: (+420) 737 551 418

http://www.mlekoazdodomu.cz

Prodejní místa:

Vyberte si region

mapa regionů

Kam dál

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Smartemailing

Smartemailing
Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.