Pivo Chotěboř

produkt

Dodává: Pivovar Chotěboř, s.r.o.

Obec: Chotěboř

Region: VYSOČINA

logo

Další fotografie:

V pivovaru se pod vedením sládka Oldřicha Záruby vaří v současné době 4 druhy piva, která jsou rozlišená podle stupňovitosti a typu. Všechna piva jsou vařena klasickým českým dvourmutovým způsobem ve dvounádobové varně, následně kvašena dvoufázovým způsobem. Výsledkem je pak kvalitní, chlebnaté, přiměřeně hořké pivo, které snese ta nejpřísnější měřítka.
Konkurenční výhodou je výborná chuť nepodporovaná konzervanty ani oxidanty a skutečnost, že pivo dozrává v ležáckých tancích dle druhu po dobu minimálně 25–60 dnů. Tím se pivo pomalu obohacuje oxidem uhličitým, který se do piva váže a vytváří stabilní hustou pěnu. Zrání v  tancích pak zajišťuje neopakovatelnou vůni a chuť piva, jež je na trhu pro své kvality stále více žádáno.

 

Originál
Světlé výčepní pivo lahodné chuti s jemnou chmelovou hořkostí a chmelovým aroma. Je určeno pro širokou veřejnost, pro osvěžení při turistice, chalupaření, kutilství a k regeneraci sil po namáhavých výkonech. Je vhodné k uhašení každodenní žízně zejména v letním období.

Prémium
Světlý ležák obdařený příjemnou vůní, vyrovnanou chutí chmelu a sladu, s krátkým osvěžujícím nahořklým dozvukem. Je vařený podle staré české tradice, má zlatavou barvu a hustou pěnu. Je určen pro opravdové labužníky a příznivce tradiční české „dvanáctky“, k přátelskému posezení a k různým společenským a kulturním akcím.

Černé Prémium
Tmavé pivo s karamelovou nasládlou, plnou chutí určené především ženám, ale i ostatním milovníkům pivních lahůdek. Je uvařeno ze čtyř druhů sladů ve specifickém poměru. Má vyrovnanou chuť, jemnou hořkost, granátovou barvu a hustou pěnu. Vhodné ke konzumaci při různých oslavách, přátelských setkáních a rodinných akcích.

Speciál
Speciální pivo s přídavkem karamelového sladu charakteristické plnou jedinečnou chutí. Je uvařené třírmutovým způsobem. Má osobitou chuť, jantarovou barvu, voňavou hořkost a jemnou hustou pěnu. Ocení je vyznavači vícestupňových piv. Je vhodné ho podávat i při obchodních jednáních, na rautech a recepcích.

Kontakt na výrobce:

Pivovar Chotěboř, s.r.o.

Průmyslová 1755
583 01 Chotěboř
tel.: +420 569 431 992

http://www.pivovarchotebor.cz

Vyberte si region

mapa regionů

Kam dál

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Smartemailing

Smartemailing
Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.