Tvarůžkové moučníky

produkt

Dodává: Tvarůžková cukrárna - Blanka Poštulková

Obec: Loštice

Region: HANÁ

logo

Další fotografie:

Tvarůžkové moučníky peče rodina Poštulků v Tvarůžkové cukrárně již od roku 2009. Skládají se převážně z listového těsta vlastní výroby a jemné pěny z Olomouckých tvarůžků. Moučníky jsou zdobeny tradičními ingrediencemi jako jsou povidla, perník, brusinky či oříšky. Tvarůžková cukrárna a její produkty získaly několik ocenění jako Česká chuťovka, Regionální potravina či Výrobek OK.

V Tvarůžkové cukrárně můžete ochutnat další produkty z Olomouckých tvarůžků jako je bramboráček, hot dog nebo langoš s tvarůžky. Cukrárnu můžete naštívit v Lošticích, kde se také nachází tradiční výrobna tvarůžků. Zbyněk Poštulka jako zakladatel rodinné cukrárny získal v roce 2012 přestižní ocenění Živnostník roku Olomouckého kraje.

Poštulkovy tvarůžkové moučníky připravovala rodina Poštulků i v Dobrém ránu České televize a pro pořad Gejzír vznikla reportáž přímo z loštické cukrárny.

Gejzír 10. 9. 2014

Tvarůžkové moučníky koupíte v Tvarůžkové cukrárně v Lošticích (z náměstí 80 kroků směrem ke kostelu). Každý pátek dopoledne zajišťujeme rozvoz objednávek po Olomouci. 

Ceník:

Aktuální ceník dostupný na stránkách cukrárny: http://tvaruzkovacukrarna.cz/files/2015_cenik.pdf

 

 

 

Kontakt na výrobce:

Tvarůžková cukrárna - Blanka Poštulková

Sídlo

Komenského 325/7
789 83 Loštice
tel.: +420 604 137 953
tel.: +420 732 606 713

http://www.tvaruzkovacukrarna.cz

Loštice

Prodejní místa:

Vyberte si region

mapa regionů

Kam dál

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Smartemailing

Smartemailing
Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.