Cukrářské ozdoby na hnětýnky

produkt

Dodává: Josef Rokyta

Obec: Pracejovice

Region: PRÁCHEŇSKO

logo

Další fotografie:

Bez drobných cukrových ozdob si nikdo nedokáže ani představit typické regionální pečivo – prácheňské hnětýnky.

„V naší cukrářské rodině se ozdoby na hnětýnky vyrábějí již třetí generaci. Jsem rád, že jsem si mohl tuto dovednost osvojit od svého otce, kterému ji zase předal můj dědeček. Základem pro těsto na výrobu ozdob je cukr, přidávají se našlehané bílky, vanilka a další ingredience. Přesný poměr je naším „výrobním tajemstvím“. Mnohé naše zákazníky udivuje, že se v naší rodině zabývají výrobou těchto titěrných cukrových maličkostí právě muži. My s úsměvem odpovídáme, že i praví muži mohou dělat jemnou cukrářskou práci.“ To o své rodinné tradici vypráví pan Petr Rokyta, a pokud chcete těmito krásnými ozdůbkami přizdobit právě svoje hnětýnky, kontaktujte jej. Rozmanitost tvarů a barev přivede k dokonalosti nejen Vaše hnětýnky, ale i jiné cukrářské výrobky.

Ceník:

Ozdoby prodáváme v baleních od několika kusů v nejrůznějších barevných i tvarových variacích. Ceny se pohybují v desítkách Kč podle velikosti balení.

Kontakt na výrobce:

Josef Rokyta

386 01 Pracejovice 60
tel.: +420 731 021 778
tel.: +420 732 191 056

Vyberte si region

mapa regionů

Kam dál

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Smartemailing

Smartemailing
Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.