Včelí produkty

produkt

Dodává: Lenka Skalická

Obec: Žamberk

Region: ORLICKÉ HORY

logo

Další fotografie:

„V ČR je spotřeba medu 0,7 kg na 1 obyvatele za rok. Přitom je to stále ještě nejlevnější a nejhodnotnější snídaně, kterou můžeme začít den. A nejen to, pravidelnou konzumací medu ze svého okolí se lidé mohou zbavit například pylových alergií. Med výrazně posiluje imunitu, působí protizánětlivě, zlepšuje trávení, spánek, zvyšuje výkonnost, posiluje srdce a v neposlední řadě je zdrojem okamžité energie. V Anglii je med dokonce uveden na listině léků. Tak proč tak malá spotřeba?“, udivuje se paní Skalická.

Včelí produkty od Lenky Skalické:
Med pochází z orlického podhůří, z čisté zemědělské oblasti mezi Žamberkem a Rokytnicí v Orlických horách. Včely máme umístěné v sadu, kde mají snůšku z ovocných stromů, řepky, svazenky, v okolí je spousta luk a lesů. Dbáme na čistotu rámků, které pravidelně vyměňujeme, také úly prochází pravidelnou dezinfekcí. Takováto péče je nezbytná k tomu, aby byl dobrý a kvalitní med. V rámci údržby získáváme včelí vosk, ten potom zpracováváme a vyrábíme z něj svíčky. Ty jsou výjimečné svou specifickou vůní. Vyrábíme jednak přímo z mezistěn, ale také lité do různých tvarů (např. slon, stromeček, úly). Od našich včeliček získáváme také propolis.

Ceník:

květový med 750 g: 100 Kč  
pastovaný med 750 g: 110 Kč  
lesní med 750 g: 120 Kč  
svíčky z mezistěn: 10 až 45 Kč  
odlévané svíčky: 10 až 60 Kč  
propolis (surový 10 g): 35 Kč  

Menší a větší balení lze dodat dle dohody.

Kontakt na výrobce:

Lenka Skalická

Kameničná 1
564 01 Žamberk
tel.: +420 739 287 759

Vyberte si region

mapa regionů

Kam dál

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Smartemailing

Smartemailing
Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.