100% ovocná a zeleninová šťáva

produkt

Dodává: Eduard Kozák

Obec: Lučice

Region: MORAVSKÁ BRÁNA

logo

Další fotografie:

Moštíky
Nabídka na Farmářských trzích v Hranicích
Sady Lučice
Sady Lučice

Naše firma vyrábí 100% šťávy šetrně, tepelně je ošetřuje pasterizací a nepřidává přísady a pomocné látky. Vyrábíme několik druhů moštíku: 100% jablko, jablko a hruška, jablko a červená řepa, jablko a celer, jablko a mrkev, jablko a rybíz.

Čerstvé šťávy vynikají nejen svou lahodnou chutí, ale především vysokým obsahem vitamínů, minerálů, živých enzymů a dalších biologicky významných látek. Pití čerstvě vylisovaných šťáv čistí a detoxikuje organismus, podporuje trávení, snižuje nadváhu, odstraňuje únavu a dodává tělu energii a vitalitu. Konzumací ovocných šťáv snadno doplnite svou denní dávku zdraví a navíc si skvěle pochutnáte.

Šťávy neobsahují žádné konzervační látky ani přidaný cukr a zachovává si tak vysoký obsah vlákniny a vitamínů. Šťáva je vhodná k výrobě ovocných želé, pudinků, zmrzliny, horkých nápojů, apod.

Moštík je lisovaný z vybraných odrůd jablek pro 100% šťávu a dalšího druhu ovoce nebo zeleniny pro směsný moštík. Je vyráběný v biokvalitě.

Kontakt na výrobce:

Eduard Kozák

Lučice 43
753 64 Bělotín
tel.: +420 603 371 040

https://ceskejablko.cz

Prodejní místa:

Vyberte si region

mapa regionů

Kam dál

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Smartemailing

Smartemailing
Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.