Brambory konzumní – na uskladnění a bramborová sadba

produkt

Dodává: Zemědělské družstvo Partutovice

Obec: Partutovice

Region: MORAVSKÁ BRÁNA

logo

Další fotografie:

Farmářské trhy v Hranicích 11.5.2012
Přijímání certifikátu na Farmářských trzích v Hranicích
Bramborový kombajn

Zemědělské družstvo Partutovice se rozkládá v katastru obce Partutovice, v severní části Olomouckého kraje, v pahorkatině Oderských vrchů, 11 km severně od Hranic. Katastr se vyznačuje silně členitým a svažitým terénem s průměrnou nadmořskou výškou 540 metrů, převládají střední a prudké svahy. Pouze třetina pozemků je dobře mechanizačně přístupná. Tomu odpovídají i klimatické podmínky - průměrně 155 srážkových a 80 dnů se sněhovou pokrývkou za rok.

Zemědělské družstvo obhospodařuje 684 ha zemědělské půdy, z toho 560 ha orné.

Zemědělské družstvo Partutovice je zaměřeno mimo jiné na pěstování kvalitních konzumních brambor, stejně jako vynikající bramborové sadby.

Pěstujeme brambory s červenou i bílou slupkou, různých varných typů od „A“ do „BC“, tedy brambory vhodné na kaši, hranolky, krokety, salát, apod. Brambory sadbové s červenou a bílou slupkou od stupňů „A“ do stupně „B“.

Nabízíme kvalitní konzumní odrůdy:

Varný typ AB, jež jsou vhodné pro vaření ve slupce, na bramborový salát a na loupačku.

Varný typ B, které jsou vhodné do salátů, gulášů, polévek, na loupačku, jako přílohové, restované, solené, loupané do těsta.

Varný typ BC, jež jsou vhodné na bramboráky, bramborové placky, do polévek, gulášů, na kaše, knedlíky, do těsta, pečení ve slupce i v alobalu.

Prodej brambor

Veškerý prodej na podzim i na jaře bude probíhat v Partutovicích. Prodejní doba každé úterý a pátek 13:00 - 15:00. Cena brambor - jaro 2012: brambory konzumní na uskladnění 5Kč/kg; bramborová sadba 8Kč/kg; krmné brambory 2Kč/kg. Ceny zde uvedené jsou včetně DPH.

Kontakt na výrobce:

Zemědělské družstvo Partutovice

753 01 Partutovice 105
tel.: 581625273

http://www.zdpartutovice.cz

Vyberte si region

mapa regionů

Kam dál

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Smartemailing

Smartemailing
Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.