Zdravé ovoce z Bříství

produkt

Dodává: Ing. Zdeněk Žert – Ovocné sady Bříství

Obec: Bříství

Region: POLABÍ

logo

Další fotografie:

Bříství u Křečhoře v okrese Kolín se připomíná již v roce 1340, a to třemi vladyckými statky. V roce 1671 pak kupuje Jan Žert Bříství a v současnosti zde žije už 11. generace tohoto rodu. Všichni Žertovi zde hospodaří a zároveň se věnují sadařství. Každá generace se snaží přijít s něčím novým, posunout vše dál a obohatit rod o své poznatky. Proto i výběr odrůd pěstovaného ovoce (jabloní, hrušní či jahod) je dělán s plnou vážností a odpovědnostní v duchu rodové tradice.

Ing. Zdeněk Žert, současný majitel Ovocných sadů Bříství, vysázel nové sady a prodává čerstvé ovoce převážně drobným koncovým zákazníkům. Zboží je možné si prohlédnout, ochutnat a po poradě s vyškoleným personálem vybrat si to správné – chutné a dobré, každému dle jeho požadavku.

Veškeré ovoce se pěstuje v rámci Integrované ochrany a SISPO. Jsou to systémy řízené kontroly, které vedou k ekonomické produkci ovoce vysoké kvality při uplatnění ekologicky přijatelných metod pěstování a minimalizace nežádoucích vedlejších účinků agrochemikálií při jejich používání. Klade důraz na zvýšení ochrany životního prostředí a lidského zdraví. Že to opravdu funguje, prokázal i nezávislý test MD DNES.

Celoročně máme otevřenou prodejnu na Bříství, kde nabízíme k prodeji naše sezónní produkty: jablka, hrušky, jahody a další kvalitní výrobky jako mošty, sirupy, vína, ale i mák, med, brambory, cibuli či zelí. Věříme, že u nás si každý si něco najde. Těšíme se i na Vaši návštěvu!

Kontakt na výrobce:

Ing. Zdeněk Žert – Ovocné sady Bříství

Bříství - Křečhoř 18
280 02 Kolín
tel.: 321 729 323
tel.: 774 925 104

http://www.bristvi.cz

Vyberte si region

mapa regionů

Kam dál

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Smartemailing

Smartemailing
Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.