Textilní hračky a kostýmy

produkt

Dodává: Noe s.r.o.

Obec: Lipník nad Bečvou

Region: HANÁ

logo

Další fotografie:

Společnost Noe s.r.o. byla založena v roce 1993. Od samého začátku bylo naší snahou nabídnout netradiční textilní hračky, které jsou nejen esteticky zajímavé, ale mají i hodnotu didaktickou. Proto jsme se zaměřili zejména na výrobu maňásků a prstových maňásků, které umožňují aktivní zapojení děti do hry a dramatizaci pohádek. Didaktickou hodnotu maňásků potvrdilo i ocenění “Správná hračka".

Specifické postavení v našem sortimentu zaujímají licenční postavičky. Již od roku 1995 ve spolupráci s Dádou Patrasovou vyrábíme žížalu Jůlii a později i její kamarády kosa Oskara a kosici Kláru. Od roku 2000 dodáváme na základě licence ČT oblíbenou postavičku z televizní Kouzelné školky skřítka Františka, ke kterému se později přidala i neméně populární Fanynka. Nabízíme také další známou televizní figurku klauna Kostkáče z dětského naučného pořadu Kostičky.

Na omak heboučké zdravotně nezávadné a prací postřižené froté nás přimělo k vytvoření samostatné série kojeneckých hraček pro naše nejmenší, kteří tak rádi vše zajímavé a nové ihned testují svými prvními zoubky. Splňují i nejpřísnější požadavky na zdravotní nezávadnost. Všechny naše hračky odpovídají evropským normám EN – 71 a byly certifikovány renomovanými zkušebními ústavy.

Kromě hraček se zabýváme i výrobou bavlněných pohádkových čepiček, ale i jednoduchých kostýmů, které jsou využívány jak pro dramatizaci pohádek v dětských kolektivních zařízeních, tak i jako zajímavé masky pro karnevaly.

Ze spolupráce s oblíbeným protagonistou dětských pořadů Michalem Nesvadbou vzešel velmi originální výrobek - potahy na kliku, které měly světovou premiéru začátkem roku 2005 na největším v německém Norimberku.

Nejen pro účely dekorativní, ale i pro poučení vyrábíme textilní dekorace "Roční období", které se dají velmi vhodně nakombinovat s naší bohatou nabídkou sítí. Nově také nabízíme různé kapsáře.

Pro mateřské školy ale nejen pro ně je určena naše nabídka molitanových stavebnic, které mají nezaměnitelný design a dají se využít jak pro hry, tak i pro tělocvik.

Noe s.r.o. se zaměřuje i na výrobu reklamních hraček a maskotů dle přání zákazníků.
V této oblasti máme již dlouholeté zkušenosti a dobré vývojové zázemí.

Naším trvalým úkolem bylo, je a vždy bude, nabízet kvalitní a netradiční výrobky. Největší odměnou pro nás je pak Vaše spokojenost a radost Vašich dětí ze hry s výrobkem se značkou Noe.

 

Kontakt na výrobce:

Noe s.r.o.

Provozovna

Osecká 337
751 31 Lipník nad Bečvou
tel.: 581 773 240
tel.: 581 774 037

http://www.noe.cz

Sídlo

Sušice 86
751 11 Radslavice

Ing. Vladimír Beckert

ředitel společnosti
telefon: 581 299 950

Vyberte si region

mapa regionů

Kam dál

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Smartemailing

Smartemailing
Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.