Fit müsli šťavnatá a Fit Bio müsli jablko

produkt

Dodává: ÚSOVSKO FOOD a.s.

Obec: Klopinka

Region: HANÁ

logo

Další fotografie:

Začátek potravinářské výroby ve společnosti ÚSOVSKO a.s. je spojen se zářím roku 1991, kdy v objektech, které byly původně postaveny za účelem sušení ovoce, byla zahájena výroba müsli tyčinek. Prvním druhem byla tyčinka šťavnatá a od té doby se sortiment výrobků několikanásobně rozrostl. V současné době společnost vyrábí několik řad výrobků – Fit müsli, Fit müsli Bio, Fit Fruit, Fit Fruit Bio, Fit Fruitík, Simply nut a novinkou je řada Challenger. Hlavním cílem je neustálé zvyšování kvality produktů, čehož důkazem je i to, že společnost je držitelem mezinárodně uznávaných certifikátů BRC a IFS.

Fit šťavnatá

Müsli tyčinka Fit šťavnatá je vůbec první tyčinkou, která se začala v Klopině vyrábět, přičemž i v současnosti patří mezi nejprodávanější. Tato tyčinka obsahuje chutnou kombinaci obilných vloček, sušených jablek, rozinek, extrudované kukuřice, lískových oříšků a meruněk.

Fit Bio jablko

Müsli tyčinka Fit Bio jablko patří mezi nejoblíbenější bio tyčinky ze sortimentu FIT. Tato tyčinka obsahuje chutnou kombinaci obilných vloček, sušených jablek, rozinek, extrudované pšenice, lískových oříšků a meruněk, vše v BIO kvalitě.

Email:

Kontakt na výrobce:

ÚSOVSKO FOOD a.s.

Sídlo

Klopina 33
789 73 Klopina
tel.: +420 583 484 167

http://www.fit.eu

Prodejní místa:

Vyberte si region

mapa regionů

Kam dál

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Smartemailing

Smartemailing
Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.