Kovářské a uměleckořemeslné výrobky

produkt

Dodává: KOVSTYL

Obec: Hladké Životice

Region: MORAVSKÉ KRAVAŘSKO

logo

Další fotografie:

Kovářství vždy patřilo k nejvýznamnějším oborům lidské činnosti, podle schopnosti zpracovávat železnou rudu se nahlíželo na vyspělost starověkých civilizací. I mne kovářství zaujalo natolik, že jsem se rozhodl vystudovat uměleckou školu. Firmu KOVSTYL jsem založil po více než patnáctileté praxi v Česku a Itálii. Zaměřujeme se na kovářské a ruční uměleckořemeslné zpracování kovů a restaurátorské práce. Používáme tradiční postupy ručního zpracování kovů jak na klasických výhních, tak i v plynových pecích.

Pracujeme nejen s ocelí, ale i s mosazí, nerezem, mědí a dalšími materiály. Dále se zabýváme výtvarnými návrhy a repasí původních kovářských prací. Nabízíme výrobky uměleckého kovářství vysoké kvality, jako jsou kované brány, branky, mříže, ploty, vyrábíme také originální  dárkové předměty (propracované kované růže, kované svícny, pavouky, podkovy), interiérové doplňky, krbové nářadí a doplňky.

„Každý náš výrobek je originál!“

Kontakt na výrobce:

KOVSTYL

Oderská 155
742 47 Hladké Životice

http://www.kovstyl.cz

Lukáš Kraus

telefon: 733 207 000
telefon: 608 416 979

Vyberte si region

mapa regionů

Kam dál

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Asociace malých a středních podniků

Asociace malých a středních podniků

Kudy z nudy

Kudy z nudy

Smartemailing

Smartemailing

Donoři

Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.