Krušnohorské dekorace

produkt

Dodává: Lukáš Rubek

Obec: Perštejn

Region: KRUŠNOHOŘÍ

logo

Další fotografie:

Jsme česká rodinná firma zabývající se výrobou tradiční krušnohorské dekorace již od roku 2007. Snažíme se o znovuobjevení kouzla tohoto řemesla, které souvisí s hornickou minulostí našich krásných a drsných hor. V roce 2019 byl Hornický region Erzgebirge/ Krušnohoří zapsán na seznam Unesco.
Krušnohorské oblouky a dekorace jsou součástí tradiční vánoční výzdoby v Krušných horách. Tvar oblouků symbolizuje vstup do hornické štoly. Jejich osvícení pak touhu horníků po denním světle, které měli možnost zahlédnout jen vzácně. Naše výrobky jsou vyrobené v České republice z přírodních materiálů, lepeny ekologickým dispersním lepidlem neobsahujícím škodlivé látky ani rozpouštědla. Každý výrobek je originál. Při výrobě je většinový podíl ruční práce (kompletace je výhradně ruční práce). Zabýváme se také výrobou reklamních cedulí, plastického písma, erbů, pohárů, medailí, stříkacích šablon, svatební dekorace, dekorace k narození dítěte a jiných. Samozřejmostí je zakázková výroba na přání zákazníka.

Propagační letáček Krušnohorské dekorace

Kontakt na výrobce:

Lukáš Rubek

Hlavní 118
431 63 Perštejn
tel.: 777 987 389

http://rubino.cz

Vyberte si region

mapa regionů

Kam dál

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Smartemailing

Smartemailing
Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.