Javořické pivo

produkt

Dodává: Pivovar Kozlíček

Obec: Horní Dubenky

Region: VYSOČINA

logo

Další fotografie:

Náš minipivovar se nachází uprostřed Javořické vrchoviny pod vrcholem Javořice (837 m n.m.) ve vesničce Horní Dubenky. Vzniku minipivovaru předcházely přibližně dva roky experimentů s vařením piva v domácích podmínkách. Ohlasy přátel a známých na vzorky piv uvařených v domácích podmínkách, nás vedly k zamyšlení, nad možností založit vlastní rodinný minipivovar. Na přelomu roku 2006 jsme vyřídili vše potřebné a od dubna 2007 začal minipivovar fungovat oficiálně.

V roce 2007 jsme mimo jiné začali dodávat pivo do hospůdky U lípy ve Zborné u Jihlavy. Od té doby je zde naše pivo k ochutnání každý čtvrtek. Od roku 2009 dodáváme naše pivo do hospůdky U Zemanů v Popelíně. Tam je pivo na čepu každý sudý víkend. Pravidelně vozíme pivo také do vyhlášené pražské restaurace Zlý časy, která je známá především širokým sortimentem čepovaných piv převážně z minipivovarů, a to nejen tuzemských, ale i zahraničních.

Abychom měli nějakou kontrolu nad pitelností našich piv, účastníme se každoročně několika degustačních soutěží. Jsou to prezentační slavnosti piva v Táboře (soutěž o Pivní pečeť), Jarní cena českých sládků pořádaná v pivovarském dvoře Zvíkov a soutěž o Pohádkové pivo, kterou pořádá pivovar Železná Ruda v horském hotelu Belveder.

Kontakt na výrobce:

Pivovar Kozlíček

588 52 Horní Dubenky 145
tel.: 603 170 012

http://www.pivovar-kozlicek.cz

Milan Kozlíček

Vyberte si region

mapa regionů

Kam dál

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Smartemailing

Smartemailing
Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.