Maso a masné výrobky v BIO kvalitě

produkt

Dodává: Biofarma Sasov

Obec: Jihlava

Region: VYSOČINA

logo

Další fotografie:

Farma Sasov, 30 let tradice

Farmu jsme založili 29.7.1991 v areálu Školního statku Střední odborné školy v Jihlavě. Od roku 1999 je celá farma a její produkty certifikována jako Uznaný podnik ekologického zemědělství. Činnost na farmě je pestrá - každým rokem pěstujeme kolem dvaceti různých druhů plodin, provozujeme malou bioplynovou stanici, zelinářskou zahradu, chováme přeštická černostrakatá prasata a pastevně skot masných plemen. Kvalita chovu zvířat a jejich pohoda je tou nejvyšší prioritou. V zájmu co nejnižších stresů jsme počátkem roku 2010 otevřeli vlastní bio jatka přímo na farmě. Vyjádřením úcty ke zvířatům je i snaha o co nejkvalitnější zhodnocení - unikátní zrání masa a od roku 2013 i vlastní faremní výroba masných výrobků a uzenin bez chemie.

V soutěži Česká biopotravina roku zvítězil náš Kančí biolovečák (2010), Konopné sádlo z přeštických prasat (2014), Dršťková polévka (2015 kategorie živočišných produktů), Trhaná paštika z přeštíka (2016), Kostní vývar (2016 kategorie biovýrobky pro gastronomii) a Sasovská klobása zase získala cenu Regionální potravina Vysočiny. Maso a masné výrobky jsou také držiteli značky Vysočina regionální produkt. Ve faremním obchůdku i na eshopu nabízíme mnoho vlastních výrobků, u nichž dbáme na tu nejvyšší kvalitu a zříkáme se používání i povolených syntetických aditiv (tzv. éček). Snažíme se o co nejlepší soulad s přírodou.

Kontakt na výrobce:

Biofarma Sasov

Sasov 2
586 01 Jihlava
tel.: 567 312 281

http://www.biofarma.cz
http://e-shop.biofarma.cz/

Josef Sklenář

Vyberte si region

mapa regionů

Kam dál

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Smartemailing

Smartemailing
Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.