Výrobky z vlny a kanafasu

produkt

Dodává: Babiččin dvoreček Licibořice

Obec: Licibořice

Region: ŽELEZNÉ HORY

logo

Další fotografie:

Veselé barvy českého kanafasu a jemná měkkost vlny jsou základem našich výrobků. Inspirují nás domácí zvířátka na Babiččině dvorečku a děti, které nás obklopují. Přijďte si i vy užít pohodu venkova a prohlédnout si náš originální obchůdek.

Babiččin dvoreček v Licibořicích je především výletním cílem pro rodiny s dětmi, také zajišťuje celoroční výukové programy pro mateřské a základní školy a je také místem, které nás inspirovalo k vytváření předmětů pro radost a potěšení nejen těch nejmenších.

Mezi našimi výrobky najdete pexesa (s domácími, lesními, lučními zvířátky, s auty pro kluky a princeznami pro holčičky), panenky na sponky, interaktivní látkové knížky, polštářky, ubrousky a mnoho dalšího. Český kanafas zdobí obrázky ručně malované kvalitními barvami na textil. Rádi pro Vás vytvoříme originální věc podle Vašeho přání.  Ovčí vlna barvená i přírodní neslouží pouze jako výplň kanafasových výrobků, ale je též základem dekorativních i užitkových předmětů, které si u nás můžete zakoupit.

Naše výtvory najdete na Babiččině dvorečku v Licibořicích, v obchodě se smíšeným zbožím v Licibořicích a také na e-shopu: http://www.dvorecek-liciborice.cz/eshop.

Babiččin dvoreček je pro veřejnost otevřen od dubna do října, pro skupiny, které absolvují výukový program, celoročně po domluvě. Těšíme se na Vaši návštěvu.

 

Ceník:

Ceník (orientační ceny): Ceník Vám sdělíme na požádání při dotazu na konkrétní výrobek.

Kontakt na výrobce:

Babiččin dvoreček Licibořice

538 23 Licibořice 8
Česká republika
tel.: +420 608 728 699

http://www.dvorecek-liciborice.cz

Marie Sýkorová

telefon: +420 608 728 699

Vyberte si region

mapa regionů

Kam dál

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Smartemailing

Smartemailing
Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.