Keramika Dub

produkt

Dodává: KERAMIKA DUB s.r.o.

Obec: Valašské Meziříčí

Region: BESKYDY

logo

Další fotografie:

Keramické výrobky naší firmy navazují na dlouholetou tradici. Počátky výroby jsou již v minulém stolení, kdy ji započal náš prapředek v roce 1936 a my jsme jen po letech navázali na jeho odkaz. Výrobky jsou páleny vysokou teplotou, proto je lze nazývat kamenina.

Vycházíme z tradičních tvarů a barev, vyrábíme především užitkovou keramiku (sudy na zelí, sádláky, formy na pečení, mléčné hrnce, krmítka pro domácí zvířata, květináče a žardeny, kastroly, misky, vázy, nádoby na bylinky a různý doplňkový sortiment).

Naše výrobky Vám připomenou zapomenuté chvíle strávené u Vašich babiček. Upečete-li si voňavou bábovku v ručně zatočené formě a k tomu si připravíte kafe či čaj v hrníčku, který je každý originál, zdobený ručně vyškrábaným vzorem či puntíkama, vrátíte se v čase zpět a zavzpomínáte na minulost.

Všechny výrobky určené k pečení můžete používat ve všech druzích trub (elektrická, plynová), i na ohřev v mikrovlnných troubách. Všechny výrobky, určené ke kuchyňskému využití lze i snadno mýt v kuch. myčkách.

Věříme, že si každý zákazník u nás vybere.

Propagační leták Keramika Dub

Kontakt na výrobce:

KERAMIKA DUB s.r.o.

Sklářská 187
757 01 Valašské Meziříčí
tel.: 604309074

http://www.keramika-dub.cz/

Tomáš Dub

Vyberte si region

mapa regionů

Kam dál

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Smartemailing

Smartemailing
Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.