Punkevní pstruh

produkt

Dodává: Rybářství Skalní mlýn

Obec: Blansko

Region: MORAVSKÝ KRAS

logo

Další fotografie:

Prodejna Pstruhařství Skalní mlýn

Pstruhařství Skalní mlýn se nachází v Moravském krasu, lokalitě CHKO, kde vzhledem k absenci aplikace chemických posypů nedochází ke znečištění podzemních vod. Jsme ojedinělé zařízení tohoto druhu, které se zabývá chovem ryb na krasové vodě nejen v České republice, ale i v rámci Evropy. K chovu našich pstruhů využíváme vodu z říčky Punkvy, která vyvěrá v ekologicky čisté lokalitě a jejíž teplota ani v létě nepřekračuje 13° C. To zaručuje spolu s kvalitním dánským krmivem Biomar kvalitu a kompaktnost svaloviny našich ryb. Navíc jsme pod neustálým dohledem Státní veterinární správy, která pravidelně odebírá vzorky pro laboratorní vyšetření. Vzhledem k tomu, že se věnujeme kompletnímu chovu včetně produkce jiker a plůdku, vyloučili jsme riziko nákaz, které sužují ostatní průmyslové chovy, včetně běžně používaných léčiv. Díky těmto krokům můžeme garantovat stabilní vysokou úroveň naší produkce. Jsme připraveni i na sezónní nedostatek říční vody,disponujeme moderním recirkulačním systémem a provzdušňovacím zařízením, takže nejsme nuceni přerušit byť jen dočasně výkrm ryb.

V areálu se nachází i zpracovna ryb, která odpovídá normám EU, kde jsou zpracovávány ryby (včetně vakuování) pouze z naší produkce. Na drobný prodej klademe velký důraz, včetně prostředí prodeje, což se nám vrací každý pátek v objemu zpracovaných a prodaných ryb. Čerstvé pstruhy a siveny nabízíme jednotlivým zákazníkům i restauračním zařízením celoročně. Ryby dodáváme ve zpracovaném i živém stavu. Distribuci živých ryb provádíme i vlastním vozidlem po předchozí domluvě.

Punkevní pstruh – Macocha – Moravský kras – Rybářství Skalní mlýn, to je tradiční spojení našeho chovu ryb, kdy dodržujeme tradiční postupy ve spojení s nejmodernějšími technologiemi.

Kontakt na výrobce:

Rybářství Skalní mlýn

Lažánky 200
678 01 Blansko
tel.: +420 602 550 140

http://www.punkevnipstruh.cz

Prodejní místa:

Vyberte si region

mapa regionů

Kam dál

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Smartemailing

Smartemailing
Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.