Velké dřevěné kostky a postele ze starých trámů

produkt

Dodává: Vojtěch Huk

Obec: Jiřetín pod Jedlovou

Region: ČESKOSASKÉ ŠVÝCARSKO

logo

Další fotografie:

postele ze starých trámů
postele ze starých trámů
postele ze starých trámů

Vojtěch Huk se již 10 let zabývá truhlařinou a jeho dílnu byste našli v Jiřetíně pod Jedlovou.

Jako regionální produkt byla certifikována jeho sada kostek ze smrkového dřeva. Kostky jsou nebarvené jen vyhlazené a jsou větší, než jsou obvykle kostky ve stavebnicích. Z kostek, jehlanů, válců i jiných netradičních tvarů můžete postavit psa, zámek i robota velkých rozměrů. Sada má obvykle 138 kusů a je uložena v krabici z březové překližky. Sada je vhodná jako dárek pro děti, ale jistě si s ní rádi vyhrají i jejich rodiče. Prodej zatím probíhá především přes internetový obchůdek na stránkách www.paikea.cz


Postele ze starých trámů

Masívní postele ze starých trámů. Některé trámy dosahují stáří více jak 150 let!  Pan Huk vykupuje staré trámy z objektů zde v regionu určených k demolici - např. - staré podstávkové domy, historické  budovy nádraží apod. Následně je šetrně upravuje, zpracovává a dává jim nový život v podobě stylového nábytku - většinou postele. Každá takto zpracovaná postel je jedinečný výrobek šitý na míru zákazníkovi. Úžasný způsob recyklace.

Kontakt na výrobce:

Vojtěch Huk

Ke stříbrnému dolu 50
407 56 Jiřetín pod Jedlovou
tel.: 721354465

http://www.paikea.cz

Vyberte si region

mapa regionů

Kam dál

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Smartemailing

Smartemailing
Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.